Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 271 960 044
Mobil: +420 602 370 450
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@pneugpo.cz

OPRAVY PNEUMATIK A DISKU 1

 

Profesionální opravy !!

2Žádná deformace ani žádné poškození pneumatiky se nesmí zanedbat. Každé viditelné poškození a netypický projev (deformace bočnic, běhounu, hluboký řez, trhlina, vibrace, táhnutí vozidla...) musí být důsledně prozkoumány. Diagnóza umožní stanovit možnosti opravy či definitivní vyřazení pneumatiky z užívání.

Pneuservis G.P.O., pracuje s nejnovějšími technologiemi jenž dokáží i dříve neopravitelné pneu kvalitně opravit pro další bezpečné používání a není tedy třeba kupovat pneu nové a vzniká tím zajímavá úspora zákazníkových finančních prostředků. Naši servisní mechanici jsou pravidelně certifikováni na provádění oprav pneumatik a duší. Používáme pouze značkový opravný materiál. Odborně provedená oprava Vám zajistí jistotu a bezpečnost při jízdě. V porovnání s náklady na pořízení nové pneu (duše) ušetříte, aniž byste snížili užitné vlastnosti opravené pneumatiky.

Pneuservis G.P.O., nabízí také opravy disků kol všech typů a rozměrů a není tedy třeba kupovat disk nebo často čtyři disky nové. Vzniká tím zajímavá úspora Vašich finančních prostředků. Opravíme zdánlivě neopravitelné poškození či ohnutí disku aniž bychom snížili užitné vlastnosti opraveného disku.