Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 267 712 905
Mobil: +420 602 417 540
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@autosluzbygpo.cz

AUTOCENTRUM - G.P.O.1

Středisko komplexních služeb

Vážený zákázníku, nabízíme Vám naše letité profesionální zkušenosti v podobě komplexních autoslužeb. Jsme dynamická společnost používající nejmodernější know-how v našem oboru. Cílem naší firmy je především spokojenost našich zákazníků a díky rychlosti a kvalitě nabízených služeb uspokojíme i ty nejnáročnější!

Autocentrum – Auto G.P.O. patří mezi nejúspěšnější servisní místa svého druhu nejen v Praze, ale také v rámci České republiky, což dokazují pravidelná ocenění obchodních partnerů i zákazníků. Spoléháme na kvalitně vyškolený a zkušený personál, který má za úkol ve všech oblastech zákazníkovi poradit pro něj optimální a finančně nejvýhodnější variantu nákupu zboží či zvolené služby.

NABÍDKA SLUŽEB G.P.O.

PNEUSERVIS Prodej pneumatik a kompletní pneuservis! Pneuservis G.P.O., je kompletní pneuservis nabízející prodej pneumatik a disků všech rozměrů a značek za výhodné ceny. Disponujeme vlastním velkým, plně zásobeným skladem (3.500ks) nových pneu všech typů a rozměrů. Pneumatiky osobní, lehké užitkové, 4x4, dále nejrůznější typy a rozměry ráfků a alu. ráfků, také pneu na průmyslové stroje a zařízení. Jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi jak ve strojním zařízení tak, i v oblasti pneu-oprav.

AUTOSERVIS Provádíme komplexní údržby a opravy motorových vozidel všech značek. Používáme nejmodernější diagnostické a servisní technologie. Servisní práce provádějí odborně vyškolení mechanici s dlouholetou praxí a cena práce za naše servisní služby je vždy stanovena s ohledem na faktickou a objektivní náročnost zakázky či opravy.

AUTOBAZAR Prodej a výkup kvalitních ojetých, prověřených vozů se zárukou! V našem autobazaru je k prodeji připraveno velké množství vozidel. Všechna tato vozidla prošla důkladnou před-prodejní prohlídkou, což je jediná záruka dokonalého obeznámení našeho zákazníka s technickým stavem, historií a původem poptávaného vozidla. Na všechny vozy poskytujeme záruku stavu i původu. Poradí Vám náš zkušený personál a budete mít možnost absolvovat s vozidlem důkladnou zkušební jízdu. Samozřejmostí je u nás také možnost prohlídly vozu ze spodní části a to odborným mechanikem a poradcem.

FLEETCARE Provádíme kompletní péči o vozový park. Jedná se o službu spočívající v profesionální správě Vašeho vozového parku. Každému našemu klientovi nastavíme služby dle jeho potřeb za co nejvýhodnější cenu. Podrobně se seznámíme s vaším vozovým parkem, jeho potřebami a náročností provozu a poté stanovíme nejvhodnější varianty provozu a údržby. Správa vozového parku (fleet management) zahrnuje komplexní služby v oblasti provozování firemních vozidel. Smyslem této služby  je úspora nákladů investičních, servisních, časových i mzdových.

GEOMETRIE Kontrola a nastavení Geometrie-3D! Používáme nejmodernější technologii pro nejpřesnější 3D seřízení geometrie, kdy používáme nejmoderní laserové zařízení s indikací naměřených hodnot pomocí digitálních ukazatelů na obrazovce PC včetně prostorové grafiky. Naměřené hodnoty jsou porovnávány s hodnotami dodanými výrobci vozidel pro jednotlivé typy a jsou zákazníkovi uloženy do naší databáze pro pozdější porovnání a zkvalitnění dalších měření. Výstupem měření je protokol naměřených hodnot z tiskárny.

KLIMATIZACE Opravy a servis klimatizací! Zanedbáním údržby klimatizace se zbytečně vystavujete všem nepříznivým vlivům, které vyplývají z pobytu v podobných prostředích. Kašel, podráždění, pálení v krku, pálení očí, to všechno mohou být důsledky zanedbání dezinfekce auto-klimatizace.

Naším cílem je pouze spokojený zákazník, který se k nám bude rád a pravidelně vracet !! Využijte všech speciálních výhod a věrnostních programů pro stálé zákazníky! Pro každého máme připravenu dobrou cenu a navíc garantujeme vždy jen špičkovou kvalitu našich služeb !! K našim hlavním přednostem patří: kvalita - rychlost – spolehlivost - individuální přístup !! Každému zákazníkovi se snažíme vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení při osobním jednání !!

Neustále se snažíme o zkvalitňování našich služeb a obchodní nabídky a proto doufáme, že naše nabídka zaujme i Vás. Ještě jednou děkujeme za Váš čas věnovaný této naší nabídce na vzájemnou spolupráci.