Kontakty

Hornoměcholupská 497
109 00
Praha 10 - Horní Měcholupy

Tel.: +420 267 712 905
Mobil: +420 602 417 540
Fax.: +420 267 710 711
E-mail: info@autosluzbygpo.cz

RUČNÍ MYTÍ

 

Ruční mytí, čištění, renovace laku …. Předejte nám starost o čistotu a vzhled Vašeho vozu !!

1 Ruční mytí je nejšetrnějším přístupem k Vašemu vozu. Jistě znáte běžné kartáčové myčky, které jsou velmi nešetrné a při pravidelném používaní Vám poškodí lak. Ten nejprve ztrácí svůj lesk a později jsou na něm vidět i kruhovité „škrábance“. Lidská ruka a péče dokáže vyčistit vozidlo nesporně rozhodně lépe, než stroj a lidské oko posoudí, na které místo je potřeba se zvláště zaměřit.

Pokud trávíte spoustu času za volantem určitě přispěje čistý interiér i exteriér vozu k vaší pohodě a dobré prezentaci. Vozidlo ovšem neudržujeme jen pro dobrý pocit, ale hlavně proto, že se to vyplatí.

1Profesionální  čištění  a konzervování vozidla  je již v dnešní době nezastupitelné a stalo se nenahraditelným v procesu obnovy vozidla a jeho částí. Námi používaný komplexní soubor autokosmetických produktů je vyráběn na základě nejmodernějších poznatků chemie se zaměřením na ekologii a plně vyhovují nejpřísnějším předpisům v zemích EU.

Naše programy ručního mytí:

1Ruční mytí vozu  (20min.)
Ruční mytí vozu, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, vysušení vozu.

1Běžná údržba Standard (50min.)
Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, vysušení vozu, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu.

1Běžná údržba Komfort (70min.)
Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, vysušení vozu, vyčištění skel, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu. Vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů.

1Interiér plus (24hod.)
Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, vysušení vozu, vyčištění skel, vyčištění zrcátek a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru ( sedaček, koberce, stropnice, textilních koberečků, zavazadlového .prostoru, vyčištění přístrojové desky a vyústění větrání /topení, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, trvalé osvěžení vzduchu v interiéru vozu.

1Top program-komplexní čištění vozu (24hod.)
Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, odstranění zbytků zaschlého hmyzu, odstranění asfaltových skvrn, odstranění vosků a zbytků lepidel, vysušení vozu, vyčištění skel, vyčištění zrcátek a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru - sedaček, koberce, stropnice, textilních koberečků, zavazadlového prostoru) , vyčištění přístrojové desky a vyústění větrání/topení, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, trvalé osvěžení vzduchu v interiéru vozu, ruční mytí motoru a motorového prostoru vč. jeho konzervace, renovace a konzervace autolaku, ošetření a konzervace vnějších plastových dílů, ošetření pneumatik a disků kol.

 

1 1 1